Strona główna

Stypendia Prezydenta Miasta Koszalina

stypendia 2017

 

W dniu 19 czerwca 2017 roku w Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki zostały wręczone stypendia Prezydenta Miasta Koszalina za wybitne osiągnięcia w nauce. Uczeń naszej szkoły Tomasz Roszczyk otrzymał nagrodę stopnia I za II miejsce w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Opiekunem Tomka była Pani Małgorzata Cierocka. Gratulujemy!!!!!

Stypendia Prezy...
Stypendia Prezydenta Miasta Koszalina Stypendia Prezydenta Miasta Koszalina
Stypendia Prezy...
Stypendia Prezydenta Miasta Koszalina Stypendia Prezydenta Miasta Koszalina
Stypendia Prezy...
Stypendia Prezydenta Miasta Koszalina Stypendia Prezydenta Miasta Koszalina
Stypendia Prezy...
Stypendia Prezydenta Miasta Koszalina Stypendia Prezydenta Miasta Koszalina